Yaşam

Kartepe’de Yoldaş 2 keyfi

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman’ın talimatıyla hayata geçirilen “Yaz Sinema Günleri”nde bu hafta sonu Kartepeliler tarafından “Yol Arkadaş 2” sineması büyük ilgiyle izlendi.

Açık havada film izleme keyfini nostaljiden günümüze taşıyan Kartepe Belediye Başkanı Avukat M. Mustafa Kocaman’ın talimatıyla hayata geçirilen “Yaz Sinema Günleri” ilgiyle izlendi. bu haftasonu.

 

devam filmi

Yol Arkadaş 2, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın oynadığı Yol Arkadaş komedisinin devamı niteliğindedir. Ayvalık gezileri sırasında arkadaş olan ve bin bir zorluğun hemen ardından “yol arkadaşı” kavramını kazandıran Onur ve Onur ikilisi, son 1 yılda daha da yakınlaştı. İkili, son 1 yılda iş ortağı olmanın yanı sıra ev arkadaşı olarak da çalışmaya başladı.

 

EĞLENCELİ ETKİNLİK

Kartepe Belediye Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, “Açık hava sinemasının nostaljisini hemşehrilerimizin ilgi ve katılımıyla yaz sezonuna uyarlıyoruz. Sıcak yaz akşamları için keyifli bir aktivite. Birlikte paylaştığımız her şey güzelleşiyor. Havalar izin verdiği sürece devam edeceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu