Haber

Kadınlarda Torku Şekerspor şampiyon oldu

KONYA (İGFA) –Türkiye’nin en geniş katılımlı bisiklet yarışları 21-22 Mayıs 2023 tarihlerinde Balıkesir’in doğal kenti olan Sındırgı ilçesinde yapıldı.

Torku Şeker Spor’un erkek ve kadın bisikletçileri ferdi klasmanda 2. ve 3. olarak turnuvaya katıldıkları her iki kategoride de kadro olarak podyuma çıkmayı başardı.

Türkiye Bisiklet Federasyonu, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Türkiye Kupası 2. Sındırgı Belediyesi. ve erkek toplam 314 sporcu katılmıştır.

ODALARDA U17 MENYA KAŞI

U17 Yıldız Erkekler Kriter yol yarışında Kocaeli Öncü Altyapı Sporları Arda Uzel 1., Torku ŞekerSpor MehmetMayda 2. oldu.

Torku Şeker Spor Kulübü, U17 Erkekler kategorisinde aynı kategoride Furkan Duran ve Furkan Kılınç’ın puanları ile kadro halinde 2. oldu.

U17 Grubu’nda Taşkent Gençlik ve Spor Kulübü birinci, Selçuklu Belediye üçüncü oldu. Dereceye giren 3 Konya takımına kupalarını Sındırgı Kaymakamı Zafer Oktay takdim etti.

U17 KADINLAR ŞAMPİYON TORK ŞEKER

U 17 Bayanlar Kriteryumyol yarışında Pamukkale Su Sporları Kulübü’nden Hatice Buse Ertekin 1. olurken, Torku Şeker Spor’dan Emine Adanalı 2. oldu.

Torku Şeker Spor, U17 Bayanlar Kategorisi’nde Defne Kadıoğlu ve Rabia Şimşir’in puanlarıyla Takım Şampiyonu oldu.

Sındırgı Belediyespor Kulüp Lideri Tufan Gürlek, dereceye giren Torku Şeker Spor, 2.Giresun Spor Lisesi ve 3.Giresun Gençlik Spor Kulübü’ne kupalarını takdim etti.

haberkorkut.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu