Teknoloji

Windows 11 Not Defteri Güncellemesi Sızdı

Windows işletim sisteminin en ikonik varsayılan uygulamalarından biri. Not defteri , yıllardır benzersiz bir tasarıma sahiptir. Ancak Windows 11 ile her uygulamada olduğu gibi bunda da birkaç küçük değişiklik oldu.

Görünüşe göre Microsoft bunu Belge Gezgini’ne getirdi sekme özelliği Bunu Not Defteri uygulamasına da getirmeyi planlıyor. Ancak öğrenme şeklimiz pek iyi sonuçlanmadı çünkü bir Microsoft çalışanı bunu sızdırdı.

Not Defteri’nin paylaşılan ekran görüntüsünde “Gizli – Özellikleri tartışmayın veya ekran görüntüsü almayın” yazıyor

Microsoft çalışanı kardeşimiz kendinden çok emindi çünkü uygulamada, ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, kendisi açıkça kırmızı bir şerit içinde. ‘Gizli – Özellikler hakkında konuşmayın veya ekran görüntüsü almao yazıyor.

Özelliğe gelince: Not Defteri uygulamasındaki sekmeler özelliği, Belge Gezgini gibi çalışacaktır. Bir Not Defteri penceresinde Birden çok not defteri belgesini sekmelerde görüntüleyebilecek ve düzenleyebileceksiniz.

Şu anda deneme aşamasında olan özellik ( bu yüzden paylaşılması istenmedi ), Windows 11’e ne zaman geleceğini bilmiyoruz çünkü ekran görüntüsünde böyle bir bilgi yok. Ne düşünüyorsun? Lütfen niyetlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu