Haber

Özhaseki, istişare toplantısında deprem bölgesindeki il ve ilçelerin ticaret ve sanayi odası başkanlarıyla bir araya geldi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, deprem bölgesindeki il ve ilçelerin ticaret ve sanayi odası liderleriyle istişare toplantısında bir araya geldi.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, oda başkanlarının yanı sıra Bakanlık bürokratlarının da katıldığı toplantıda, inşaatı devam eden konutlar, kent meydanları ve “Yerinde Dönüşüm” projesi başta olmak üzere deprem bölgesinde yürütülen çalışmalar değerlendirildi. tartışıldı.

Programda konuşan Özhaseki, ilk gündem maddesinin 6 Şubat’ta yaşanan depremden etkilenen şehirleri yeniden canlandırmak olduğunu belirterek, bölgede yürütülen çalışmaları birebir takip ettiğini söyledi.

Bölgenin hızla ayağa kalkması için gece gündüz çalıştıklarını belirten Özhaseki, şöyle konuştu:

“Birlikte çalışıyoruz. Emeklerimiz, ellerimiz, emeğimiz deprem bölgesinde. Şehirlerimizi bir an önce inşa edip yeniden ayağa kaldırmak için çabalıyoruz. Bu süreçte ortaya çıkan sorunları ve olumsuzlukları hassasiyetle takip edip çözüyoruz. Tüm gücümüzle, hep birlikte çalışarak şehirlerimizi en kısa sürede yeniden inşa edeceğiz.” “Eskisinden daha güvenli ve güzel hale getireceğiz. Tüm gücümüzle toprağın üzerindeyiz.”

cekmekoyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu