Haber

Kılıçdaroğlu’ndan kurmaylarına talimat: Bütçede olmayan yardımları başlattılar, halkı bu konuda bilinçlendirip sorunları anlatın

CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) önceki gün yaptığı toplantıda yerel seçimleri ekonomik gelişmeleri masaya yatırdı. Toplantıda CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kurmaylarına “Seçim yatırımları için yine bütçede olmayan bağışlara başladılar. Hep sahada olun. Bu konuda kamuoyunu bilinçlendirin. Anlatın onlara” talimatı verdiği öğrenildi. sıkıntılar hakkında”.

“KIŞ AYLARINDA EKONOMİDE BÜYÜK ZORLUKLAR YAŞANACAK”

CHP Merkez Yönetim Kurulu’nun önceki gün yapılan toplantısında üyelerin kış aylarında ekonomide daha büyük sıkıntıların yaşanacağına dair değerlendirmelerde bulunduğu ifade edildi.

“BÜTÇEDE OLMAYAN SEÇİM İÇİN YARDIMA BAŞLADILAR”

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Seçim yatırımları için yine bütçede olmayan bağışlara başladılar. Hep sahada olun. Bu konuda kamuoyunu bilinçlendirin. Sıkıntıları anlatın.” “

TOPLANTIDA YÖNETMELİK ÇALIŞMALARI DA KONUŞULDU

Öte yandan toplantıda CHP oy2012’nin ardından başlayan yenileme süreci kapsamında yürütülen tüzük çalışmalarının da devam ettiği belirtildi.

KILIÇDAROĞLU TASLAK METNİNİ PAYLAŞACAK

Cumhuriyet’te yer alan habere göre, 10 Eylül’e kadar partililerin tüzük hakkındaki görüşlerinin toplanacağı, bundan sonraki süreçte toplanan görüşlerden taslak metin hazırlanacağı ve bu metnin paylaşılacağı belirtildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından kamuoyuyla paylaşıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu