Haber

Kayseri itfaiyesinden Antalya itfaiyesine destek

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Yangın afetlerinde görev almak üzere araç, gereç ve işçi bazında temel oluşturan Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, bu takviyeyi sürdürüyor. Büyükşehir itfaiyesi gerekli teçhizatı alarak yangın felaketinin yaşandığı Antalya’ya doğru yola çıktı.

Antalya’da sıcak havalarda artan yangınlarda söndürme çalışmalarını güçlendirmeyi görev edinen Büyükşehir İtfaiyesi, Antalya’da çıkan yangın için 1 adet 4×4 kara yangın müdahale aracı, yeterli ekipman ve 5 işçiyi yangın alanına gönderdi.

Antalya’ya doğru yola çıkan işçi, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Mustafa Metin Kızılkan’ın da katılımıyla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye’den meslektaşları tarafından uğurlandı.

KAHRAMAN İTFAİYECİ GECE ORTASINDA ANTALYA’YA ÇIKIYOR

Sadece Kayseri’de değil takviye ihtiyacı olan her bölgede takviye için koşan kahraman Büyükşehir İtfaiyesi ekibi, Kayseri’nin Kemer ilçesinde meydana gelen yangın felaketinde görev yapmak üzere gece saat 02.00’de Kayseri’den yola çıktı. antalya ili

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ HER KÖŞEDE

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç yönetimindeki Kayseri Büyükşehir Belediyesi, donanımlı ve deneyimli itfaiye teşkilatı ile sadece Kayseri’de değil yurdun her köşesinde değerli hizmetini yerine getiriyor. Bu kapsamda yangın, deprem ve sel gibi afetlerde can ve mal kayıplarının en aza indirilmesi için çaba sarf eden Büyükşehir İtfaiyesi, cankurtaran çalışmalarıyla afet bölgelerinde yaraları sarmaya çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu