Haber

Güngören’de marketteki  hırsızlık şüphelisi: Benim raporum var ne yapabilirler bana

GÜNGÖREN’de zincir markette hırsızlık yaptığı iddia edilen iki kadın, çalışanlar tarafından fark edildi. Kadınlardan biri kaçarken, diğer kadın içeride tutuldu. Marketin içindeki kadın “Çalıyorum. Benim ekmeğim kusura bakma, benim raporum var, ne yapabilirler bana. Kendimi de öldürürüm, buradakileri de öldürürüm” diye bağırdı. Yaşananlar, çevredekilerin cep telefonu kamerasına yansıdı.

Posta Caddesi’nde bulunan bir zincir markete 12 Kasım Cumartesi akşam saatlerinde gelen 2 bayan içeride biraz gezdikten sonra argümana nazaran ellerine aldıkları eserleri çantalarına ve yanlarındaki poşetlere doldurdu. Market çalışanları tarafından fark edilen bayanlar kaçmak istedi. Bir bayan kaçmaya çalıştığı sırada marketin kapısına sıkıştı. Çığlık atan bayan, sıkıştığı yerden kurtularak kaçtı. Öteki bayan ise market çalışanları tarafından içeride tutuldu. Çalışanlar durumu çabucak polise haber verdi.

“ÇALIYORUM, BENİM EKMEĞİM KUSURA BAKMA”

Marketin içinde tutulan bayan ise bağırarak çalışanlara, “Çalıyorum. Benim ekmeğim kusura bakma. Benim raporum var, ne yapabilirler bana. Polis beni almıyor. Alıp götürse bırakacak” dedi. Birebir anlarda telefonda biriyle de konuşan bayan şüphelinin karnını göstererek, “Ben buradaki insanları öldüreceğim, kendimi de öldürteceğim. Ben neler yapacağım, görsünler. İnşallah bu bebek ölür” dediği duyuldu. Hırsılık şüphelisi gözaltına alındı. Yaşananlar ise marketteki öbür müşteriler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu