Haber

Evlatlık Oğullarından “Nefret Eden” Anne ve Baba, 5 Yaşındaki Çocuğu Öldürmekle Suçlanıyor

Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden 5 yaşındaki Landon Maloberti, evlat edindiği Lauren ve Jacob Maloberti’nin ölümünden sorumlu tutulmuştu. Detaylar içeriğimizde. ?

Kaynak:https://nypost.com/2023/07/30/adoptiv…

Şubat ayında yaşamını yitiren 5 yaşındaki Landon Maloberti’nin ölüm nedeni ortaya çıktı.

Westmoreland Bölge Savcısı Perşembe günü, genç çocuğun ebeveynleri Lauren ve Jacob Maloberti Landon’un 7 Şubat’ta cinayetle suçlandığını duyurdu.

Bölge Savcısı Nicole Ziccarelli, suçlamaları açıkladığı bir basın toplantısında, “Landon’ın başında ve boynunda, gövdesinde ve ekstremitelerinde künt cisim travması vardı,” dedi.

Not: Görsel temsilidir.

Little Landon, evlat edinen ailesinin ellerinde “ağır çocuk istismarına” maruz kaldı ve onu ayakta duramaz, yemek yiyemez veya su içemez hale getirdi.

Not: Görsel temsilidir.

Müfettişler, ebeveynlerin daha sonra artık feshedilmiş bir GoFundMe kampanyası başlattığını ve çocuğun cenaze masrafları için 5.000 dolardan fazla para topladığını söyledi.

WPXI-TV’nin elde ettiği kabahat duyurusuna göre, UPMC Çocuk Hastanesi’nden bir doktor, 5 yaşındaki çocuğun üç kez beyin kanaması geçirdiğini ve beyninin “yok edildiğini” açıkladı.

Doktorlar, çocuğun yeni ve eski morlukları olduğunu ve ‘birden fazla fiziksel taciz olayından’ kaynaklanan travma kanıtı olduğunu söyledi.

Yerel haber kanalının bildirdiğine göre, diğer çocuklar Lauren’in çocuk ağlarken Landon’a eliyle ve tahta kaşıkla vurduğunu ve annelerinin “daha da kızdığını” söyledi.

Şikayete göre, diğer çocuklar annelerinin Landon’a sırf “dersini almadığı” için vurduğunu söylerken, kadının eski iş arkadaşları onun oğlundan “nefret ettiğini” söyleyerek onu “sevmesi zor” olarak nitelendirdiler.

Ağır cinayete ek olarak, çocuğun annesi birinci derece cinayet, çocukların refahını tehlikeye atma, bir çocuğa iki kez ağırlaştırılmış saldırı ve suç işlemek için komplo kurmakla suçlandı.

Kocası da birinci derece cinayet dışında aynı kabahatlerle suçlandı.

Her ikisinin de kefaletle serbest bırakılması reddedildi ve şu anda Westmoreland İlçe Hapishanesinde tutuluyor. Her ikisi de 8 Ağustos’ta yeniden mahkemeye çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu