Haber

Eski basın danışmanı açıkladı: Erdoğan, CHP’li belediyeye yardım etti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başbakanlığı döneminde basın danışmanı olan Ahmet Tezcan, daha önce anlatmadığı bir anısını 24 televizyon ekranında paylaştı. Tezcan, o dönemde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, belediye başkanının talebi üzerine CHP’nin kontrolündeki bir ilçeye yardım ettiğini söyledi.

Öte yandan Tezcan, söz konusu belediye başkanının bu olayın basına sızmamasını, aksi takdirde parti içinde sorun yaşanacağını talep ettiğini de belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski basın danışmanlarından Ahmet Tezcan, 24 TV’de Murat Çiçek’in sunduğu ‘Açık Vizyon’ programında çok değerli bilgiler paylaştı.

BELEDİYE BAŞKANI BASINA SIZDIRMAMASINI SÖYLEDİ!

Tezcan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başbakanlık döneminde gittiği tatilde ekipte yer aldığını belirtti. “Erdoğan yılbaşı tatili için Gökova’ya tatile gitti. Ben de yanındaydım. Çevredeki tatil beldelerinden birinin adını vermeyeceğim. Erdoğan’la tanışmak istedi. Geldi, ziyaret etti. Yaşadığı sorunları anlattı. Sayın Tayyip hızlıca talimat verdi. Ben ayrılırken o belediye başkanı bana özellikle sordu. ‘Lütfen bunu basına duyurmayın, parti içinde büyük sorun yaratır’ diye sordu.”İfadelerini kullandı.

Tezcan sözlerini şöyle sürdürdü:

Bir belediye başkanı o ülkenin başbakanıyla yani başka partiden olduğu için görüşemez mi? Şahidim altında gerçekleşen bir olay. Tayyip Erdoğan’ın nakit kesintisine asla inanmıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu