Yaşam

Çeviri Kullanarak Emlakçı Olarak Çalışan Adam Konuşmacılara Ne Damgasını Vurdu!

Sunuculuğunu Hasan Can Kaya’nın üstlendiği Talkers’ta yine komik anlar yaşandı. Çinli bir firmada emlakçı olarak çalıştığını belirten seyircinin, satışları Translate kullanarak yaptığını söylemesi tüm stüdyoyu kahkahalara boğdu.

Sunuculuğunu Hasan Can Kaya’nın yaptığı konuşmacılar, izleyicilerin anlattığı komik hikayelerle her hafta gündemde olmayı başarıyor.

Programın 120. bölüm fragmanı sosyal medyada yayınlanırken, fragmanda yaşanan anlar herkesi oldukça güldürdü.

Programa gelen izleyicilere konuşan Hasan Can Kaya, ‘Adın ne? Mesleğiniz nedir?’ Soruyu sorduğunda aldığı yanıtlar karşısında şok oldu.

Halil isimli izleyicinin Çinli bir firmanın emlakçısı olduğunu söylemesi üzerine Hasan Can’ın hangi dilde satış yaptığını merak etmesi olayların patlamasına neden oldu. Çünkü Halil, satışlarını Translate kullanarak İngilizce yaptığını belirtti.

Daha önce bir süpermarket zincirinde çalıştığını söyleyen Halil, tesadüfen marketin yanındaki Çinli bir firmada çalışmaya başladığını belirtti.

Translate’i kullanan uluslararası bir şirkette emlakçılık yapan Halil herkesi şaşırtırken, asıl şaşırtıcı olan ise son olay oldu. Çünkü izleyici Halil, kiraladıkları evlerin Esenyurt’ta olduğunu söyledi.

Söz konusu anlar sosyal medyada kısa sürede viral oldu.

hayrabolu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu