Haber

Büyükerşen’den Kılıçdaroğlu paylaşımı: Var gücümüzle çalışacağız

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek verdi.

Kılıçdaroğlu’nu da paylaşımında etiketleyen Büyükerşen, “Atatürk, ‘Kendimiz için değil, ait olduğunuz millet için birlikte çalışın, bu işin en üst mertebesidir’ dedi. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında Genel Önderimiz Sayın Kılıçdaroğlu ile birlikte ülkemizi aydınlatmak için var gücümüzle çalışacağız.

Büyük emeklerle kurulan, ülkemizde bozulan tüm değerlerimizin yeniden inşası için değerli adımlar atan ve en önemlisi halkımızda büyük heyecan uyandıran Millet İttifakı’nın milletimize umut olmaya devam etmesi tek temennimdir. bire bir azim ve kararlılıkla ülke.”

Ne oldu?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Altı Masa’daki 5 partinin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ortak cumhurbaşkanı adayı olması konusunda anlaştığını, Kılıçdaroğlu’nun adaylığına destek vermeyeceklerini açıkladı. Akşener, ABB Başkanı Mansur Yavaş ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu aday olmaya davet ederken, CHP’li belediye başkanlarından Kılıçdaroğlu’na takviye tweet’leri geldi.

habererbaa.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu