Haber

Bursa koordinasyon için Hatay’a verildi

BURSA (İGFA) –Gaziantep’in İslahiye ve Nurdağı ilçelerinde gerek yardımların gece gündüz sağlıklı bir şekilde ulaştırılması, gerekse arama kurtarma ve sosyal hayata destek çalışmaları ile başarılı bir performans ortaya koyan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Hatay’a hareket etti. gece.

Başkan Aktaş, sosyal medya hesabından Hatay yolunda yaptığı paylaşımda, depremden kısa bir süre sonra İçişleri Bakanlığı göreviyle geldiği Gaziantep’in İslahiye ve Nurdağı ilçelerinde yaraları sarmak için canla başla çalıştıklarının altını çizdi. .

Bölgede çalışmaların devam ettiğini ve değerli bir ara verildiğini kaydeden Lider Aktaş, “Bakanlığımızın talimatıyla an itibariyle Hatay’a doğru yola çıktık. Oradaki çalışmalara biz de katkı sağlayacağız. Bursalı hayırseverlere ve çalışanlarıma güveniyorum. Türkiye Cumhuriyeti güçlü bir devlettir. Devlet ve millet bakanlarıyla, kurumlarıyla, ordusuyla, polisiyle, belediyeleriyle, STK’larıyla el ele tutuşup yaraları saracağız. Depremzedelerden dualarınızı ve desteğinizi esirgemeyin” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu