Haber

BlizzCon’da Duyuruldu: 30 Kasım’da yeni WoW Classic Sezonunu keşfedin

BlizzCon’da Duyuruldu: 30 Kasım’da yeni WoW Classic Era’yı keşfedin

 

Azeroth, tehlikeli düşmanları, keşfedilecek toprakları ve yardıma ihtiyacı olan sakinleriyle uzun zamandır bir olasılıklar dünyası olmuştur. World of Warcraft Klasik, oyuncuları bir kez daha Azeroth’a dönmeye ve yeni bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor. Tabii ki yeniliklerle… BlizzCon’da yeni duyurulan ve 30 Kasım’da vizyona girecekhangisi… Keşif SezonundaOyuncular, karakterleri için yeni yeteneklerin ve oyun tarzlarının kilidini açmada keşif ve denemenin çok değerli olacağı yepyeni bir maceraya atılacaklar.

Klasik Çağ alemlerinden erişilebilen Keşif Çağı, aşağıdakiler de dahil olmak üzere yeni özellikler ve benzersiz kural sistemleriyle gelecek:

 • RÜNLER
  1. Oyuncuların dünya çapında, bazıları daha önce WoW Classic sınıflarında hiç mevcut olmayan yeni yeteneklere erişmelerini sağlayacak özel rünleri keşfetmeleri gerekecek.
 • RÜN İŞLEME
  1. Oyuncular, rün süreci boyunca sınırlı sayıda rün uygulayabilecekler, bu da onların savaşta değilken yeteneklerini değiştirmelerine olanak tanıyacak ve onları denemeye teşvik edecek.
 • Kademeli Seviye Sonu Artışları
  1. Başlangıçta 25 ile sınırlı olacak olan Keşif Dönemi seviyesi, zamanla artarak her seviye bandında değişen ve daha yenilikçi bir oyun sonu deneyimi sunacak.
 • Yeniden Tasarlanan Klasik Zindanlar
  1. Eskiden 5 oyunculu bir seviye atlama zindanı, oyuncuların uyumunu test edecek heyecan verici zorluklar sağlamak için yeniden tasarlanan işveren yarışmalarıyla yeniden düzenlendi 25. seviye Blackfathom Depths baskınından 10 oyuncuHer seviyenin sonundan itibaren oyunculara deneyimleyecekleri yeni içerikler sunulacak.
 • Dünya PvP Etkinlikleri
  1. Yeni baskınlara ek olarak, her seviye grubunun sınır bölgesinde oyuncuların yeni becerilerini birbirlerine karşı test edebilecekleri dünya PvP etkinlikleri düzenlenecek. Başlangıç ​​seviyesi 25 PvP bölgesi Ashenvale’de olacak.

Keşif Çağı hakkında daha fazla bilgi için World of Warcraft web sitesini ziyaret edin.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-pertek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu