Haber

Batı Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz’de fırtına bekleniyor

Yarın Batı Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinde fırtına bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Batı Karadeniz’de rüzgar kuzey ve batıdan 6 ila 8 (saatte 50-75 kilometre) kuvvetinde “fırtına” şeklinde esecek. 19 Kasım Pazar günü ise yarın öğle saatlerinden itibaren doğu, güney ve güneybatı yönlerden, akşam saatlerinden sonra ise 8 ila 10 (75-105 kilometre/saat) şiddetinde “dolu fırtına” şeklinde eseceği iddia ediliyor. ).

Fırtınanın Pazartesi günü bölgenin doğusunda batı ve kuzeybatı yönlerden 6 ila 8 şiddetinde (saatte 50-75 kilometre) eseceği ve akşam saatlerinden sonra etkisini kaybedeceği tahmin ediliyor.

Marmara’da rüzgarın yarın (öğle saatlerinden itibaren) kuzey ve kuzeybatıdan 6 ila 8 (saatte 50-75 kilometre) kuvvetinde “fırtına”, 9 şiddetinde ise “kuvvetli fırtına” şeklinde esmesi bekleniyor. Pazar günü saatte 90 kilometre. Fırtınanın pazar akşamından sonra etkisini kaybedeceği tahmin ediliyor.

Kuzey Ege’de rüzgarın yarın sabah güneybatı, öğlen saatlerinde ise Kuzey Ege genelinde 6 ila 8 kuvvetinde (saatte 50-75 kilometre) “fırtına” şeklinde esmesi bekleniyor. Kuzeyde öğle saatlerinden sonra, güneyde ise akşam saatlerinden sonra etkisini kaybediyor. .

Rüzgarın, Güney Ege’de yarın sabah saatlerinde kuzeyden güney ve güneybatı, öğle saatlerinden itibaren genel olarak batı ve kuzeybatı yönlerden 6 ila 8 (50-75) şiddetinde “fırtına” şeklinde eseceği tahmin ediliyor. kilometre/saat). Fırtınanın pazar akşamından sonra etkisini kaybedeceği iddia ediliyor.

Batı Akdeniz’de rüzgar yarın öğle saatlerinde güney ve güneybatı, akşam batıdan, Pazar günü ise günün ilk saatlerinden itibaren 6 ila 8 (50-75) kuvvetinde “fırtına” şeklinde esecek. batıdan ve kuzeybatıdan saatte kilometre) ve yer yer gücü 9 (saatte 90 kilometre). km/sa) “kuvvetli fırtına” bekleniyor.

Doğu Akdeniz’de rüzgar yarın akşam saatlerinden itibaren bölge genelinde batı ve güneybatı yönlerden, Pazar akşamı ise batıda kuzeybatıdan 6 ila 8 (50-75 kilometre/saat) kuvvetinde “fırtına” esecek. ve zaman zaman 9 şiddetinde (90 kilometre/saat) bir “fırtına”. “Fırtına” şeklinde eseceği iddia ediliyor.

Fırtınanın Batı Akdeniz’de 20 Kasım Pazartesi akşam saatlerinde, Doğu Akdeniz’de ise öğle saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu