Haber

Başkan Yardımcısı Yılmaz, AK Parti’nin 22. kuruluş yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Önemli fırsatların olduğu kadar büyük zorlukların da ön plana çıktığı kritik bir dönemde, hem Cumhurbaşkanımız Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü siyasi liderliği hem de taşıdığı anlamın bilincinde olarak AK Parti’nin 22. yılını gururla kutluyorum. .” terimini kullandı.

Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, AK Parti’nin 22 yıl önce bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’nin siyasi ve ekonomik dönüşümünün öncüsü olarak kurulduğunu belirterek, “Hiçbir şey eskisi gibi değil” ve AK Parti’nin küresel düzeyde bir siyasi marka konumuna ulaştığını bildirdi.

AK Parti siyasetinin, devlet ve milletin buluştuğunu, geçmiş ve gelecek vizyonunun birbirini tamamladığını, “ben değil, biz” diyen iş ve hizmetlerin siyasetinin egemen hale geldiğini belirterek, şu sözleri verdi: mesajında:

“Partimiz 21 yıldır insan haklarını, demokrasiyi ve hukukun üstünlüğünü önceleyen bir anlayışla ülkemizin demokratikleşme sürecine büyük katkılar sağlamış, istikrar ve güven ortamında kalkınmamızda değerli atılımlar gerçekleştirmiştir. Geride bıraktığımız 21 yılda çeşitli alanlarda yaptığımız dönüşümler ve yatırımlarla vatandaşlarımızın refah seviyesi ve yaşam kalitesi tüm bunların sonucunda sürdürülebilir ekonomik büyüme ve kalıcı istihdam artışı toplumun tüm kesimleri tarafından daha net görülüyor. AK Parti vizyonunun somut yansımaları olarak günümüz toplumuna yansımaktadır. AK Parti ve hükümetlerimizin benimsediği dış politika ve Türkiye’nin uluslararası platformlardaki etkinliği, ‘Dünya beşten büyüktür’ mottosu ile artarak küresel adalete bir davet olmuştur. gözle görülür bir şekilde küresel ölçekte.

Başkan Yardımcısı Yılmaz, AK Parti’nin millete dayalı siyaset anlayışı, güçlü liderliği, yetkin kadroları ve vizyoner yönetimiyle 21 yıldır girdiği her seçimi “milletimizle siyaset” anlayışıyla, özellikle 2019’da kazandığını belirtti. 2024 yerel seçimleri. Yeni zaferler kazanacağına inandığını ifade ederek, şunları kaydetti:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü siyasi liderliğinin ve bu liderliğin bir tezahürü olarak kurulan AK Parti’nin ve ürettiği siyasetin Türkiye’nin geleceği açısından kritik bir önem taşıdığının bilincinde olarak” Değerli fırsatların olduğu kadar büyük zorlukların da ortaya çıktığı bir zamanda, AK Parti’nin 22. kuruluş yıl dönümünü gururla kutluyorum. Millete, demokrasiye ve kalkınmaya yeni iş ve hizmetler getirmek kaç yılda olur?”

haber-hayrabolu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu