Haber

15 Temmuz Derneği’nden anlamlı seçim filmi

ensonhaber.com

Türkiye’nin kaderini belirleyecek seçimlere 12 gün kaldı.

15 Temmuz hain darbe girişiminde vatanı savunmak için canlarını verenlerin kurduğu dernek, seçimler öncesi anlamlı bir çalışmaya imza attı.

Seçim vaatlerinde FETÖ ve PKK’ya göz kırpanlara yönelik bir eleştiri niteliğindeki bir dakikalık animasyon filmi, aslında kimin seçimin ortasında olduğunu anlatıyor.

“Başaramayacaklar”Kendi adını taşıyan animasyon sinemasında, 14 Mayıs seçimleri ortasında, bağımsız bir Türkiye için çalışanlar ile FETÖ ve PKK’yı kanun hükmünde kararnamelerle özgür bırakan ve gelecekten vazgeçenler arasındaki seçimlerin fotoğrafı çekiliyor. Ülkenin.

“Bırakın ellerinden geleni yapsınlar”

Filmde şu sözler yer alıyor:

“Tarihi bir dönüm noktasındayız. Bağımsız mı kalacağız? Kukla mı olacağız? Oyun kuran, oyun bozan değil; Ama masanın karşısına oturabilecek bir kukla istiyorlar. Bin yıldır karar veren Müslümanların elinden bu toprakları almak; Bütün dinlere dost ama İslam’a düşman hainlere vermek istiyorlar. Güçlü olmamızı istemiyorlar. Bağımsız hareket etmemizden nefret ediyorlar. Şeytanla muhatap olup, lanet ve tehdit ederler. Ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına izin verin! Her karış toprağı şehit kanlarıyla yıkanan bu vatanı fethedemediler, etmeyecekler. Bayrağı indiremeyecekler. Asla!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu